Par mums

SākumsPar mums
Tūkstošiem gadu pērles ir simbolizējušas vērtīgus dārgumus un klasisku skasitumu. Visu vecumu un stilu sievietes vienmēr ir mīlējušas izrotāt sevi ar pērlēm. Upes Pėrles piedāvā dizainu sievietēm, vīriešiem un bērniem. Dizaineri vienmēr rada jaunus dizainus, izmantojot klasiskus stilus un mūsdienu tendences. Upes Pėrles īpašnieks, dizaineri un rotaslietu veidotāji uzmanīgi izvērtē katru pērli individuāli, balstoties uz 5S: spīdums (shine), virsma (surface), forma (shape), ēna (shade), izmērs (size). Šī iemesla dēļ jūs varat būt pārliecināti, ka katra pērle un katrs no Upes Pėrles izstrādājumiem ir ideāls visos aspektos. Upes Pėrles ir ekskluzīvi līgumi un ilgstošas sadarbības attiecības ar labākajiem piegādātājiem Āzijā un citur pasaulē, lai nodrošinātu konsekventu kvalitāti. Upes Pērles ir balva, ko var valkāt un dāvināt. Apskatiet mūsu katalogu. Apmeklējiet kādu no mūsu veikaliem. Aplūkojiet skasitumu un dārgumu, kas var būr jūsu.
Par saldūdens pērlēm Saldūdens pērles dabā sastopamas saldūdens pērļu gliemenēs, kas aug tīros saldūdens dīķos un ezeros. Lielākā daļa salūdens pērļu pasaulē ir no Ķīnas lauku apvidienm, kur ūdens temperatūra un dzidrums veicina gliemeņu veselību. Katra gliemene ražo aptuveni no 1 līdz 10 pērlēm. Lai atrastu pietiekami perfektas pērles, mūsu luksusa līnijai derēs tikai viena pērle no 100 gliemenēm. Kamēr lielākā daļa saldūdens pērļu ražotāju ļauj gliemenēm veidot pēr;es no 1 līdz 2 gadiem, mūsu ražotāji tikai pēc 3 līdz 8 gadiem ievāc pērles. Tas ļauj gliemenei veidot pērles, kas būs cietākas, lielākas, ar izteiktāku spīdumu un greznību. Saldūdens pērles dažādos toņos. Mēs saskaņojam pērļu toņus un iekļaujam tos mūsu dizainā. Saldūdens pērles ir pieejamas arī dažādās formās. Tāpat arī iekļaujam pērļu dabiskās formas mūsu dizainā.
Mūsu dizaina studija un darbnīca Upes Pėrles dizaineri nepārtraukti strādā pie jauniem rotaslietu dizainiem, izmantojot zeltu, sudrabu, dārgakmeņus, pusdārgakmeņus un citus dabiskus materiālus, kas izceļ šo satriecošo pērļu skaistumu. Katra Upes Pėrles rotaslieta ir roku darbs, kas veidots ar lielu rūpību. Katra pērle un dārgakmens tiek apskatīti, katra sprādze tiek pārbaudīta, katra sastāvdaļa tiek rūpīgi salikta kopā, lai nodrošinātu izturību un ilgstošu skaistumu.
Autentiskuma sertifikātsKatrs Upes Pėrles juvelieristrādājums mūsu Luxus līnijā ir ar Autentiskuma sertifikātu. Šis sertifikāts nodrošina jums pārliecību, ka jūsu pirkums vai jūsu dāvana ir izgatavota no īstām salūdens pērlēm un ka visaugstākā kvalitāte ir garantēta.